כל מה שצריך לבניית אתרים ושיווק באינטרנט.
קורסים, שירותים ומערכות.

דף הבונוסים לנרשמים לאיחסון דרך אתר ממון – וורדפרס

מצטערים. רק מי שזכאי לבונוסים יכול לראות דף זה.
מי זכאי לבונוסים אתם שואלים?
מי שקנה את האחסון דרך אתר ממון.
אם קניתם ולא קיבלתם גישה – פשוט תכתבו לנו בצור קשר.

20 תגובות

1. עברית קשה שפה לאתר החדשה
    עבדתי על פי ההוראות [כך נדמה לי…] והצלחתי להוסיף אתר משנה בבלוהוסט אבל הוא עדין באנגלית ולא מימין לשמאל.
    הגדרתיי את השפה לעברית והעלתי את תיקיית השפות.
    מה עושים?

1. RE: RE: עברית קשה שפה לאתר החדשה
        ותבדוק ששצמת את תיקיית השפה באתר המשני (ולא רק באתר הראשי).

1. בסוף בדקתי בתיקיות של הפייל מאנאג’ר
          וראיתי שבאחת מהן לא מותקנת העברית. העלתי אותה [לאחר ששמרתי במחשב את הקישור שנתת בשיעור הראשון] לתיקייה של האתר החדש, פתחתי את הקובץ זיפ שם והדברים הסתדרו.
          דוקא היה טוב להתבחבש קצת, זה מלמד לראות את מקום מציאת הפתרונות.

2. לגבי אתר משני
    בהתקנת אתר ראשי הסברת שיש להעלות את וורדפרס בעברית למחשב, ומשם לחברת האחסון. בסרטון על אתר נוסף מוסבר להעלות את וורדפרס מאתר האחסון. האם לא תהיה בעיה עם העברית? האם אפשר גם במקרה הזה להעלות את הוורדפרס למחשב, ואז משם לתקיה המשנית?
    תודה

1. RE: לגבי אתר משני
      תודה על ההערה. אלו שתי שיטות מקבילות, ואין שום בעיה לבחור בכל אחת מהן (עכשיו גם בקורס הראשי שיניתי ואני מסביר איך להעלות מאתר האחסון כי זה יותר פשוט. אח”כ פשוט צריך לשנות לעברית).

3. הערה ושאלה
    אמרת לא להפיץ את הכניסה לבונוסים. אבל אם אני כותבת תגובה בתגובות של הפייסבוק, אז זה מפורסם בפרופיל שלי. (אגב, מחקתי את הפרסום שם). אז זה סותר אחד את השני.
    השאלה שלי: כאשר אני מעלה אתר נוסף, האם יש לו ממשק ניהול משלו, וגם ססמא משלו? כי עניין זה לא הוזכר בסרטון.

תודה

4. בסיס נתונים
    אם מקימים באופן ידני, צריך ליצור לכל אתר בסיס נתונים?
    ואם מקימים בדרך האוטומטית, הוא יוצר בסיס נתונים אוטומטית?

תודה

5. הודעת שגיאה
    העלתי את הקבצים לתקיה חדשה בתוך התיקיה הראשית.
    פתחתי בסיס נתונים חדש.
    כשאני נכנסת לכתובת של האתר (שם הדומיין ושם התיקייה) מופיעה לי הודעת שגיאה 404.
    איך ממשיכים?

תודה
    יעל

6. איך מתחילים מההתחלה את מנהל הקבצים?
    אהלן.
    קודם כל, ההדרכה מאוד שימושית, תודה רבה.
    יצרתי חשבון באחסון, הקמתי בסיס נתונים.
    כשפתחתי את מנהל הקבצים והעליתי את הקבצים של WP בעברית, לא העתקתי אותם נכון.
    העתקתי שוב ואז נוצר לי בלאגן. בסופו של הבלאגן – מחקתי את כל הקבצים. קיויתי, שאם אמחק את בסיס הנתונים ואקים בסיס נתונים חדש – כשאפתח את מנהל הקבצים שוב, יפתחו לי מחדש הקבצים המקוריים. אך זה לא קרה. בסופו של דבר פשוט העליתי את הקבצים של WP מחדש ועכשיו כשאני נכנס לכתובת שלי אני רואה את דף הבית של WP. אך כל שאר הקבצים שהיו במקור במנהל הקבצים לא נמצאים. האם זה יפגע במשהו באתר?

מה עושים?

תודה,

גרשון

1. RE: איך מתחילים מההתחלה את מנהל הקבצים?
      זה בסדר.
      ברוב חברות האחסון הם ישימו לך בצורה אוטומטית את הקבצים שהם רצו שיהיו שם גם אם מחקת.
      תראה אם יש לך שם קובץ בשם htaccess

7. סרטון בונוס 2 לא עובד
    ראשים תודה!

פשוט עבודה נפלאה
    ואני מחכה ללמוד הכל הכל
    וגם לסרטונים שבתכנון

אבל הסרטון של
    “איך להתקין כמה אתרים…”
    לא עולה

ועוד שאלה: איך קוראים לתבנית של הדף הזה?

אז תודה מראש על התיקון,
    איילת

8. RE: דף הבונוסים לנרשמים לאיחסון דרך אתר ממון
    שלום אורי, הסרטון הרביעי – על איך לגבות את האתר גם לא עובד, תוכל לשים קישור חלופי ?
    תודה רבה !

9. RE: דף הבונוסים לנרשמים לאיחסון דרך אתר ממון
    הסירטונים מצוינים!
    סירוני בונוס #4 ו#5 לא עובדים. אשמח לראות אותם

המון תודה,
    דורון

10. בירוקרטיה בהוספת דומיין חדש לחשבון האיחסון ב-bluehost
    שלום אורי, הסירטונים מדהימים!

במהלך ניסיון לרכוש דומיין חדש ב-bluehost המערכת מציגה לי את ההודעה הבאה:
    Please verify your account by calling our verifications department at (888) 401-4678, option 4 before continuing.

(הטלפון, אגב, אינו זמין למתקשרים מחוץ לארה”ב)

אם הבנתי נכון מתוך דפדוף ב”עזרה” שלהם, אני חייב כנראה לאמת את החשבון ע”י שליחת מסמכים שונים במייל המוכיחים שאמצעי התשלום הוא אכן שלי, אינני יודע מדוע ניחתה הצרה הזאת עלי, וגם לא בדיוק הבנתי איך אני אמור לשלוח מסמכים במקרה שאני משלם דרך פייפאל, כאשר מעולם לא קיבלתי מהם מסמך מזהה כלשהו.

אני מאמין שיש דרך לעקוף את המכשול, אחרת אין ספק שהיית מקדיש לזה סרטון מיוחד… 🙂

כרגע אני תקוע במקום הזה ואני לא יכול להתקדם.

תודה מראש לעזרה!

11. RE: דף הבונוסים לנרשמים לאיחסון דרך אתר ממון
    שלום דוד,
    לצערי זה קורה אחת לכמה עשרות אנשים. זה בדרך קורה אם היה איזשהו עיכוב בתהליך הרכישה (כמו טעויות בהכנסת המספר, הכתובת וכד’).
    הכי קל זה לדבר איתם בסקייפ, יצא לי לעשות את כמה פעמים ותהליך האישור היה מאוד מהיר (עד עשר דקות). אם תזדקק לעזרה כתוב לי למייל.

12. לגבי סאב דומיין – תת תחום
    הייתי רוצה שתעשה סרטון על: איך עושים סאב דומיין כגון: my.website.com ותלמד שם איך עושים את זה אם האתר שבסאב דומיין נמצא על שרת איחסון אחר וחוץ מזה שהבטחת לנו שתראה כיצד נשיג בג’ומלה ווורדפרס כתבן יותר משוכלל

1. RE: לגבי סאב דומיין – תת תחום
      שלום מוטי,
      א. כמו addon domain, רק שבוחרים sub domain.
      כדי לעשות זאת לאתר בשרת אחר, צריך שלאותו אתר יהיה דומיין משלו, ואז לעשות הפניה, אבל זה לא יהיה כל כך יעיל כי אחרי ההפניה יראו את הדומיין של אותו אתר, ולא את הסאב דומיין.
      ב. בוורדפרס תתקין פלאגין – ckeditor, בג’ומלה תתקין component- jce.
      ג. תוכל ליצור עימי קשר במייל (השב לאחד המיילים שלנו).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים פופולריים

מאמרים קשורים

רייזאפ – Riseup – תוכנה לניהול כלכלי יעל בקלות ובכיף

רייזאפ (Riseup) היא תוכנה מעולה לניהול כלכלי. היא מתחברת לכל חשברונות הבנק שלכם ולחשבונות כרטיסי האשראי ואז עושה שני דברים:

1. רייזאפ עושה סדר, שתדעו כמה בדיוק הוצאתם ועל מה, וכמה בדיוק אתם מרוויחים וממה.
  2. רייזאפ אומרת לכם כמה אפשר להוציא בכל יום על כל קטגוריה, כדי שתוכלו לעבוד לפי תקציב ידוע מראש ולא יקרה מצב שאתם מוציאים יותר משאתם מכניסים.

אנחנו באתר ממון משתמשים ברייזאפ כבר יותר משנה והמערכת עשתה לנו פלאים.

אז מה עדיף – וורדפרס או וויקס?

הרבה פעמים שואלים אותנו למה וורדפרס עדיפה מוויקס. הרי וויקס אחלה מערכת, נראית קלה לשימוש, אז למה לא? אז שאלנו את האינטרנט, והנה מה שענו