בעוד 20 דקות, סוף סוף יהיה לך אתר (ובחינם!)

זהו, החיפוש נגמר. בלי להיות תלוי במומחים ובלי להוציא כסף, אני אלמד אותך בחינם, איך לבנות אתר יפיפה ומקצועי בחינם, באמצעות הפלפורמה הטובה בעולם – וורדפרס.

זה קורס קצר ופשוט שילמד אותך לבנות את האתר שלך לבד. והקורס לגמרי בחינם. תוך עשרים דקות מעכשיו כבר יהיה לכם אתר באויר, ואחר כך, במשך שבוע תקבלו כל יום סרטון נוסף של בערך רבע שעה שיסביר לכם בדיוק איך לפתח את האתר, לעצב אותו, להוסיף תוספות ועוד. וכל זה בחינם! אין אותיות קטנות. למה חינם? אסביר בעוד כמה פסקאות.

עם אתר אינטנרט אמיתי באויר.  “אתר אמיתי” הכוונה ממש אתר אמיתי, עם כתובת משלכם באיחסון משלכם, כך שאינכם תלויים באף אחד. 

תדעו איך להוסיף כמעט כל סוג של תוספת (חנות, פורום, קטלוג, בלוג, לוח מודעות, צ’ט, או כל דבר אחר שתעלו על הדעת). והכל בחינם.

תצאו עם יכולת שליטה באתרלא תהיו תלויים במתכנתים יקרים בשביל לשנות כמה מילים, ואפילו לא בשביל לעשות שינויים ותוספות מהותיים באתר.

סרטי הדרכה – הסרטונים ישארו באתר, ותמיד תוכלו לחזור אליהם בהמשך אם יהיה צורך.

וורדפרס הנה מערכת לבניית אתרים חינמית, בקוד פתוח, שמאפשרת לבנות כמעט כל סוג של אתר בחינם, וממש בקלות, כמעט כמו לכתוב מסמך בWord.

אבל עדיין, צריך שמישהו קצת יסביר לכם איך מתחילים לעבוד עם זה. אז בשביל זה אנחנו כאן.

זה באמת מדהים. 

אני אסביר – אני מניח שאתם מכירים את ויקיפדיה. איך יכול להיות שזה בחינם? זה חינם כי לא מדובר בחברה מסחרית, אלא בשיתוף פעולה של אלפי אנשים סביב העולם, שביחד יוצרים את ויקיפדיה.

קוד פתוח” זה בערך אותו עיקרון. לא אדם אחד או חברה אחת בונה את המערכת, אלא שיתוף פעולה של אלפי אנשים סביב העולם. זה מה שמאפשר לזה להיות בחינם, וזה גם מה שמאפשר לזה כל הזמן להשתכלל ולהתפתח עוד ועוד.

1. הרוב לא יודעים שיש את האופציה הזו. (יש גם כאלה שיודעים אבל אין להם זמן, אבל הרוב פשוט לא יודעים).
  2. גם אלה ששמעו על זה – מפחדים. זה נראה להם גדול עליהם להתחיל להתעסק עם אתרים. אבל הפחד הוא מחוסר ידע, אתם פשוט לא תאמינו עד כמה זה פשוט. רק תנסו.

כן. כלומר ההדרכה מתאימה לכולם – גם למי שאין לו שום רקע בתחום.

אבל, אם אתה מסתבך בשימוש בתוכנות פשוטות כמו וורד, או שאינך מסוגל להבין את המשפט הבא – I know easy English, אז אולי זה לא בשבילך. 

בנוסף, אם אין לך מספיק סבלנות לשבת מול מחשב יותר מחצי שעה ברצף, אז אולי גם לא.

בערך כל אתר שתעלה על הדעת. וורדפרס כרגע מריצה שליש מהאתרים בעולם, עם עשרות אלפי תוספים ותבניות – אין כמעט משהו שלא תוכלו לעשות.

למה “כמעט”? כי אם אתם בונים אתר של בנק למשל – כנראה תצטרכו ללכת למתכנת. אבל לרוב מוחלט של האתרים – וורדפרס היא הדרך הכי טובה לעשות את זה.

מה אחרים חשבו על הקורס?

מי אני?

שמי אורי בריליאנט, ואני מלמד בניית אתרים וקידום אתרים כבר מעל 15 שנה דרך אתר ממון. קורס בניית האתרים החינמי הוא קורס הדגל שלנו, והוא קיים (ומתעדכן כמובן) כבר כ14 שנה. הקורס חינמי (אמרתי כבר?), ואנחנו תומכים לאורך כל הדרך בקבוצת הוואטסאפ שלנו (תקבלו קישור אחרי ההרשמה), אז מה בעצם יש לך להפסיד בלנסות?

יש לכם עוד שאלות? דברו איתי:

להרשמה: