כל מה שצריך לבניית אתרים ושיווק באינטרנט.
קורסים, שירותים ומערכות.

שיעור בונוס – איך להתקין תבנית שתראה כמו בדוגמא

יש חברות תבניות שבדוגמא יראו לכם תבנית מורכבת עם הרבה דברים יפים, אך בפועל כשתתקינו אותה היא תראה מאוד ריקה.

זה מפני שבדוגמא מותקנות באתר כל מיני תוספות. יש חברות שמאפשרות לכם להתקין אתר וורדפרס או ג’ומלה כשהתבנית וכל אותן תוספות כבר מותקנות בפנים. בסרטון זה נראה לכם איך.

נשמח להערות שלכם כאן למטה.

9 תגובות

1. התקנה מקצועית
    ראיתי את סרטון הבונוס איך להתקין התקנה מקצועית, אבל אתה מראה איך לעשות זאת בתבנית שקונים בתשלום,ושם אתה בוחר בתבנית עם Demo Package אני כרגע רוצה לבחור תבנית מתוך הרשימה החינמית כפי שהראתה בסרטון השני וזה לא ברור לי איך אני יכולה לדעת שלתבנית שאני בוחרת יש את התוספים?

2. התקנת תבנית בוורדפרס
    הדגמת בסרטון איך עושים התקנה של תבנית בג’ומלה, אבל איך עושים זאת בוורדפרס?
    אשמח לדעת..
    תודה שלי

3. התקנת תבנית קנויה
    קניתי תוכנית אחסון והתקנתי תבנית JOOMLA -Default דרך ה C-PANEL .באם אני קונה תבנית שאני רוצה שתחליף את התבנית הקיימת האם אני צריך להקים בסיס נתונים חדש ולהיכן אני מעלה את התבנית החדשה

4. RE: שיעור בונוס – איך להתקין תבנית שתראה כמו בדוגמא
    העלתי קובץ להתקנת אתר. וכשאני נכנס לכתובת האתר אני מקבל הודעה:אנא, זכרו למחוק
    באופן מוחלט את תיקיית ההתקנה.
    לא תוכלו להמשיך מעבר לנקודה זאת אלא לאחר שתיקית ההתקנה תוסר. זוהי תכונת אבטחה של ג’ומלה!.
    אין לי כפתור למחיקת התיקיה ואי אפשר להתקדם לשום מקום. מה עושים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים פופולריים

מאמרים קשורים

רייזאפ – Riseup – תוכנה לניהול כלכלי יעל בקלות ובכיף

רייזאפ (Riseup) היא תוכנה מעולה לניהול כלכלי. היא מתחברת לכל חשברונות הבנק שלכם ולחשבונות כרטיסי האשראי ואז עושה שני דברים:

1. רייזאפ עושה סדר, שתדעו כמה בדיוק הוצאתם ועל מה, וכמה בדיוק אתם מרוויחים וממה.
  2. רייזאפ אומרת לכם כמה אפשר להוציא בכל יום על כל קטגוריה, כדי שתוכלו לעבוד לפי תקציב ידוע מראש ולא יקרה מצב שאתם מוציאים יותר משאתם מכניסים.

אנחנו באתר ממון משתמשים ברייזאפ כבר יותר משנה והמערכת עשתה לנו פלאים.

אז מה עדיף – וורדפרס או וויקס?

הרבה פעמים שואלים אותנו למה וורדפרס עדיפה מוויקס. הרי וויקס אחלה מערכת, נראית קלה לשימוש, אז למה לא? אז שאלנו את האינטרנט, והנה מה שענו