כל מה שצריך לבניית אתרים ושיווק באינטרנט.
קורסים, שירותים ומערכות.

סקר: למה לא בנית אתר?

בהנחה שעוד לא בנית אתר וורדפרס, מעניין אותי מאוד למה:

{loadposition poll}

תובנות לגבי האפשרויות השונות:

לא מצאתי את הזמן

האפשרות הזו קצת עצובה, כי האמת היא שאף פעם לא מוצאים זמן. יש כל כך הרבה משימות בחיים שקשה להקדיש פתאום כמה שעות לבניית אתר. לכן חשוב לי לומר שני דברים:

1. פשוט תתחילו. אתם לא חייבים להחליט שעכשיו אתם יושבים על זה 3 שעות. תחליטו להקדיש חצי שעה. בחצי השעה הזו תקנו אחסון, ותתקינו את האתר (או שאנחנו נתקין בשבילכם בחינם אם תרצו). כך כב ריהיה לכם אתם באוויר. אחר כך כשכבר יש אתר, זה יתן לכם חשק מדי פעם להיכנס ולהוסיף עוד תכנים.

2. זה באמת לא לוקח הרבה זמן. אם אתם קונים אחסון דרך ההפניה שלנו (כלומר דרך אחת מחברות האחסון כאן), אנחנו עושים בשבילכם את ההתקנה. אחר כך זה פשוט כמו לכתוב מסמכי וורד (word). זה באמת לא הרבה זמן.

זה יקר לי מדי

בניית אתר וורדפרס על אחסון עולה בין 4ל7$ לחודש בערך, תלוי בחברת האחסון שתבחרו. אני מבין, אבל האמת היא שמתוך כל האפשרויות, זו האפשרות הכי זולה. אני יודע שיש אפשרויות חינמיות כמו וויקס, אבל זה חינם רק אם אתם משתמשים בשם הודמיין שלהם. ברגע שאתם רוצים שזה יהיה אתר שלכם לגמרי, זה עולה שם יותר (נכון להיום, אחסון אתרים רגיל עולה כ4$ לחודש, והאתר לגמרי שלכם. בוויקס לעומת זאת,ף אם אתם לא רוצים פרסומות של וויקס באתר, תאלצו לשלם 8$ לחודש).

זה נראה מסובך לי מדאי

כל תחום חדש בהתחלה נראה קצת מסובך, וגם יש כאלה עם פחות גישה טכנית לדברים כאלה, לכן יכול להיות שיקח לכם יום יומיים להתרגל למערכת, אבל ברגע שתתרגלו אליה, לא תבינו למה בהתחלה זה היה נראה לכם מסובך. וורדפרס היא באמת הערכת הטובה והפשוטה ביותר בעולם לבניית אתרים, וחבל שתפספסו אותה בגלל התחושה הראשונית. פשוט נסו אותה. מקסימום תיראו שהיא אכן לא בשבילכם, בטלו את האחסון וקבלו החזר.

אם שכחתם איך בונים, הנה שוב ההרשמה לקורס הוורדפרס.

כבר יש לי אתר

אם אתם מרוצים מהאתר הנוכחי – מעולה. אבל אם האתר לא מאפשר לכם לשנות תכנים בקלות, להעלות תמונות, להוסיף תוספים (חנות, גלריה, פורום, או כל דבר שתעלו על הדעת), או אם האתר לא מאפשר לשנות עיצוב בצורה קלה, או אם אתם צריכים כל שבוע להרים טלפון למתכנת ולשלם לו הרבה כסף כדי לשנות דברים פשוטים, אני מציע שאולי בכל זאת כדאי לנסות את וורדפרס.

אפשר להתקין את וורדפרס על השרת הנוכחי בלי לפגוע באתר הקיים, או על שרת אחסון חדש (כמו מהרשימה שהזכרתי מקודם כאן). תוכלו להתקין את האתר על דומיין זמני שתקבלו מחברת האחסון, ורק כשהאתר החדש מוכן ואתם מרוצים, נוכל להעביר לכם בחינם את הדומיין מהאתר הישן לאתר החדש.

לסיום

אני מקווה שזה די מכסה את המניעות של רובכם לבניית האתר החדש שלכם בוורדפרס. אם יש סיבות נוספות שלא חשבתי עליהם או בכלל הערות, אתם מוזמנים לשתף אותנו בתגובות למטה.

וכמובן, אם יש לכם שאלות שאתם רוצים לברר לפני שאתם מתחילים, אתם מוזמנים לפורום שלנו.

תגובה אחת

1. חוזר: סקר: למה לא בנית אתר?
    כחרדי יש לי סינון לגישה לאינטרנט,
    מערכת הסינוון אינה מאפשרת לי לראות את הסירטונים.
    אשמח מאוד אם תוכלו לשלוח לי את הסרטונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים פופולריים

מאמרים קשורים

רייזאפ – Riseup – תוכנה לניהול כלכלי יעל בקלות ובכיף

רייזאפ (Riseup) היא תוכנה מעולה לניהול כלכלי. היא מתחברת לכל חשברונות הבנק שלכם ולחשבונות כרטיסי האשראי ואז עושה שני דברים:

1. רייזאפ עושה סדר, שתדעו כמה בדיוק הוצאתם ועל מה, וכמה בדיוק אתם מרוויחים וממה.
  2. רייזאפ אומרת לכם כמה אפשר להוציא בכל יום על כל קטגוריה, כדי שתוכלו לעבוד לפי תקציב ידוע מראש ולא יקרה מצב שאתם מוציאים יותר משאתם מכניסים.

אנחנו באתר ממון משתמשים ברייזאפ כבר יותר משנה והמערכת עשתה לנו פלאים.

אז מה עדיף – וורדפרס או וויקס?

הרבה פעמים שואלים אותנו למה וורדפרס עדיפה מוויקס. הרי וויקס אחלה מערכת, נראית קלה לשימוש, אז למה לא? אז שאלנו את האינטרנט, והנה מה שענו