כל מה שצריך לבניית אתרים ושיווק באינטרנט.
קורסים, שירותים ומערכות.

אורי – תעשה לי סדר!

בזמן האחרון הצעתי לכם מלא דברים שונים בקשר לבניית אתרים ואחסון, ומרוב הצעות חלקכם יצאתם מבולבלים. אז הדף הזה נועד לעשות לכם סדר. הוא לא קצר, אבל ניסיתי לעשות אותו כמה שיותר מסודר.

א. דבר ראשון – על איזו פלטפורמה לבנות את האתר ואיך עושים את זה?

תשובה: וורדפרס.

נכון, יש עוד הרבה שיטות לבניית אתר, כמו וויקס, 2all, לייבסיטי, ועוד עשרים חברות אחרות, אבל ללא שום ספק וורדפרס הנה כיום הדרך הטובה ביותר לבנות אתר.

אז איך בונים בוורדפרס? אנחנו מסבירים את זה בקורס החינמי המלא שלנו כאן. אבל אם אין לכם סבלנות לעבור על הכל, לפחות תעברו על איך להירשם לאחסון, איך להתקין תבנית, איך להוסיף תכנים ואיך להוסיף תוספים. אם אתם על תבנית פוז’ו עם אלמנטור, כדאי מאוד גם לראות את הסרטון הזה.

ב. כדי לבנות אתר וורדפרס אתם צריכים אחסון. איזה אחסון כדאי לקנות?

יש המון חברות אחסון, אבל אני אישית עובד כבר 10 שנים עם חברת בלוהוסט ומאוד ממליץ עליהם. הם זולים מאוד (אם כי יש גם זולים מהם), יש להם תמיכה מדהימה והאחסון מאוד אמין.

מי שרוצה חברה ישראלית יכול להשתמש ביופרס או בואנגוס, אבל הם יקרים הרבה יותר.

ואם כבר יש לי אתר ואני רוצה להעיבר אותו לאחסון חדש? גם אפשרי. קנו את האחסון החדש, אנחנו יכולים להעביר לכם את האתר בעלות סמלית (50 ש”ח + מע”מ), ואז תבטלו את החשבון הישן.

ג. הבונוסים המדהימים למי שקונה אחסון דרך אתר ממון

ועכשיו למבצע הראשון: מי שקונה את האחסון שלו דרך אחד הקישורים באתר ממון (כלומר או בבלוהוסט, בחברת אחסון בחברת אחסון אחרת בחו”ל או באחסון בארץ), מקבל מאיתנו את הבונוסים המדהימים המפורטים בדף הבא.

ד. טוב, יש לכם אחסון, עכשיו אני רוצה לעזור לכם עוד קצת.

איך?

1. מבצע המקפצה:

אסביר: ניתן להשתמש בוורדפרס באלפי תבניות עיצוב חינמיות מדהימות, אבל יש תבניות אפילו יותר שוות שעולות כסף. היתרון העיקרי שלהם הוא שבמקום להתחיל לבנות את האתר מאפס, ניתן לקבל מחברת התבניות תוכן דמה, וכך לקבל אתר בנוי ויפיפה, ורק להחליף את התמונות והתכנים.

אחת מחברות התבניות הבולטות בתחום היא פוז’ו, ומי שרוצה יכול לקנות את התבנית שלה דרכנו. למה לעשות את זה? כי אז אנחנו נדאג להתקין לכם את האתר, התבנית, ועוד הרבה תוספים חשובים, וכל זה בבערך אותו מחיר שהתבנית עצמה הייתה עולה לכם בחברת התבניות. בעצם תקבלו אתר מוכן. כל מה שתצטרכו לעשות זה להכניס את התכנים והתמונות שלכם במקום תכני הדמה.

לפרטים ותשלום על מבצע זה ליחצו כאן. יש הנחה משמעותית על המבצע למי שקנה את האחסון דרכנו (ראו בסעיף הקודם).

2. מדי פעם – יום עבודה משותף.

עם הזמן שמתי לב שמתוך אלפי האנשים שהתחילו לבנות אתר דרכנו, חלק לא קטן הפסיק באמצע. למה? לפעמים זה בגלל הנטייה של כולנו לדחות דברים, ולפעמים זה בגלל קשיים טכניים שונים. לכן אני מציע דבר נוסף – יום עבודה איתי שבו אתם תעבדו כמה שעות מרוכזות, ואני פשוט אהיה שם ואכוון אתכם כשתיתקעו.  מניסיון – לפעמים מספיק שאראה לכם את הכפתור הנכון כדי לחסוך לכם שעות של התבחבשות מיותרת.

מקווה שזה עשה סדר. אם יש שאלות – אני כאן בתגובות למטה. אל תהססו!

7 תגובות

1. אחסון דרך ממון
    רציתי לקנות אחסון בבלו הוסט אבל זה לא המחיר של 2.95 אלא 3.95 ואם אני רוצה כמה אתרים זה 5.95 אסל ראיתי שאחר כך כל דומיין עולה לי כסף. אז איפה אני יכול לקנות גומיינים בחינם?

1. חוזר: אחסון דרך ממון
      הי, אם את נכנסת דרך הקישור שלנו, זה 2.95$ (כשמשלמים ל3 שנים, אם משלמים לשנתיים זה אכן 3.95$).
      נכון, כל דומיין עולה כ14$ לשנה. אין דומיינים בחינם.
      מה שכן, אפשר לעשות את כל האתר כסאב דומיינים, כלומר למשל אם הדומיין הראשי שלי הוא mamon.biz, אני יכול לעשות אתר נסוף על הדומיין למשל bikes.mamon.biz ואתר נוסף על למשל houses.mamon.biz, וכן הלאה, ואז כמובן שהדומיינים לא עולים כסף כי זה הכל “סאב דומיינים” על אותו דומיין.

1. חוזר: דומינים
          כאמור, אין דומיינים חינם (מלבד מה שמקבלים בחינם כשקונים את האחסון).

2. יש לי 2 אתרים 1 וותיק ואחד חדש, הראשון מאוחסן אצל מקדם האתר והשני אצל בונה האתר. האם ניתן לאחד אותם באחסון אחד. במידה וכן מי ייתן לי תמיכה טכנית במקרה של תקלה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים פופולריים

מאמרים קשורים

רייזאפ – Riseup – תוכנה לניהול כלכלי יעל בקלות ובכיף

רייזאפ (Riseup) היא תוכנה מעולה לניהול כלכלי. היא מתחברת לכל חשברונות הבנק שלכם ולחשבונות כרטיסי האשראי ואז עושה שני דברים:

1. רייזאפ עושה סדר, שתדעו כמה בדיוק הוצאתם ועל מה, וכמה בדיוק אתם מרוויחים וממה.
  2. רייזאפ אומרת לכם כמה אפשר להוציא בכל יום על כל קטגוריה, כדי שתוכלו לעבוד לפי תקציב ידוע מראש ולא יקרה מצב שאתם מוציאים יותר משאתם מכניסים.

אנחנו באתר ממון משתמשים ברייזאפ כבר יותר משנה והמערכת עשתה לנו פלאים.

אז מה עדיף – וורדפרס או וויקס?

הרבה פעמים שואלים אותנו למה וורדפרס עדיפה מוויקס. הרי וויקס אחלה מערכת, נראית קלה לשימוש, אז למה לא? אז שאלנו את האינטרנט, והנה מה שענו