כל מה שצריך לבניית אתרים ושיווק באינטרנט.
קורסים, שירותים ומערכות.

טרוולאור – פירמידה !!

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

חיפשתי ברשת, וכולם אומרים שמדובר בעוקץ פירמידה. האתר והמצגות שלהם נראים בלתי מקצועיים, ולא אמינים. למה אתה מפרסם אותם??? אתה גם שותף לעוקצים? עד עכשיו היית נראה אמין…

mamon
    מנהל בפורום

הי,
    אני (אורי, בעל אתר ממון), אחד מהשותפים/זכיינים או איך שלא תקרא לזה, בטרוולאור כבר 3 שנים. מההתרשמות שלי מדובר בחברה אמיתית, רצינית, שמשקיעה המון המון מאמצים בשביל להמשיך להתקדם בפיתוח האתר, במכירת מלונות, הוספת פיצ’רים ועוד.
    למיטב הבנתי הם כאן כדי להישאר, לא כדי להרוויח מהוספת השותפים ולברוח.
    מאוד ממליץ להגיע למשרדים ולפגוש את האנשים. מדובר באנשים כמוני וכמוך, טובים ומקצועיים.

אז למה בכל זאת אנשים אומרים שזו פירמדיה?
    כי מעבר לרווח שאתה יכול להרוויח על מכירת בתי מלון, כמו בכל שיווק שותפים, יש פה גם פן של שיווק רשתי – שככל שאתה מצרף יותר אנשים לחברה אחוזי הרווח שלך עולים. אז אתה צודק שיש פה צד שנראה כמו פירמידה, או יותר נכון שיווק רשתי, אבל הוא נועד כדי להגדיל את קהילת השותפים, הוא לא מקור הרווח המרכזי, ובטח שלא המיקוד של החברה (את זה אני אומר מתוך התחושה שלי למשך 3 השנים שאני בחברה).

כמובן, עצם החשש שלך מוצדק, יש הרבה חברות שקמות ונעלמות מהר אחרי שמי שהצטרף ראשון הרוויח והשאר הפסידו. אני לא חושב שזה המצב כאן, וממליץ לך גם לנסות לברר יותר לפני שתשלול. לא מנסה לשכנע, אבל ממליץ לא להתפתות לכל מי שאומר פירמידה מבלי באמת לברר.

בכל מקרה, אפשר גם להצטרף לטרוולאור בחינם לגמרי בתור “משווק שותפים”, כלומר אתה מקבל לינק (כמו בכל שיווק שותפים), מפיץ אותו איך שאתה רוצה (חברים, משפחה, פייסבוק, פרסום ממומן אם אתה יודע לעשות את זה) – ואם מישהו לוחץ על הלינק שלך ומגיע לטרוולאור ונרשם לאחד מבתי המלון – אתה מרוויח. בקיצור – בדיוק כמו בכל שיווק שותפים אחר, בלי שם פן של פירמידה ובלי שום סיכון.

בהצלחה!

אלמוני
    אורח

יפה לך אורי, שמחתי לקרוא את תשובתך המפורטת.
    אעפ”כ, מוזר לי שיש כל כך הרבה חומר ותחקירים עם הוכחות נגד טראוולור…
    בכל אופן תודה לך,
    וזה חידוש בשבילי שהם עובדים גם בלי הרשמה עם תשלום חודשי כמו כל שיווק שותפים.
    שבוע טוב!

mamon
    מנהל בפורום

בדרך כלל אנשים נרתעים מכל תוכנית של שיווק רב שכבתי (ובדרך כלל בצדק).

אלמוני
    אורח

זה שיווק רישתי ופרמידה לכל דבר.
    ממש בימים אלה אני מנסה לבטל את ההתקשרות איתם וממש אין עם מי לדבר.
    פשוט מדבר בעוקץ ואני לא מתכוונת לוותר ולרדוף אחריהם התגובה שקיבלתי הייתה תת רמה ומזלזלת ואני אשקול את צעדי.
    נפלתי בפח ובתקופת הקורונה…זה ממש נבזה

mamon
    מנהל בפורום

שלום מיכל,
    כמו שכתבתי כאן למעלה, אני שם כבר כ5 שנים נראה לי, ואני בהחלט ל אחושב שמדובר בפירמידה, אם כי מצד שני גם לא מדובר בהכנסה פאסיבית. מדובר בעסק שודרש השקעה של זמן, ואם לא משקיעים אז לא מרוויחים, ואז ממילא מפסידים את דמי התשלום החודשי (כ500 ש”ח).

לגבי לעזוב, את לא צריכה לדבר עם אף אחד. את פשוט נכנסת לחשבון של ךעם השם וסיסמה, אחר כך נכנסת להגדרות – https://app.travelor.com/app/settings, ואז בצד שמאל למטה תראי ריבוע אדום בולט שכתוב עליו “ביטול החשבון”.

אלמוני
    אורח

כשנראה את ניירות החברה
    כמה אחוזהכנסות ממכירות תיירות
    וכמה אחוז מצרוף פראיירים אז נוכל לאמת את טענתך שזו לא פירמידה.
    המבחן אומר לפחות 25% ממכירות
    למרות שאני חושב שהנתון צריך להיות לפחות 50%

אלמוני
    אורח

אורי, מצטער בד”כ אני מעריך אותך אבל בנושא טרוולאור אתה טועה,
    כיום הרווח מהם הוא רק פירמידה!
    לגבי התנתקות מהחברה, אתה לוחץ שם ואז מראים לך סירטון של 5 דקות! למה להשאר ואחרי שאתה רושם שבכ”ז אתה רוצה להתנתק הם מפנים אותך לדבר עם מספר פלאפון, כשאתה מחייג אליו הוא לא מבין למה התקשרת והוא משגע את המוח להשאר,
    אחרי שהוא לא הסכים לנתק אותי המשכתי בהתכתבות איתו – כל מילה שכתבתי נגד החברה הוא ישר איים שהוא יתבע אותי, בנוסף הוא שיגע את השכל עד שהסכים לנתק אותי וכמובן הוא ניסה להסביר לי שזה לא עבודה שלו ורק טובה שהוא עושה לי (אם זה לא עבודה שלו מעניין למה החברה כותבת את המספר שלו באתר..) וכמובן הוא ניתק אותי רק אחרי שעבר עוד חודש נוסף של תשלום… והרבה זמן של התכתבות ואייומים מצידו שהוא יתבע אותי תביעת דיבה בגלל שכתבתי לו נגד החברה.
    נראה לי שעם כאלו מנהלים וחוסר שירות ונסיון התעשרות שלא ביושר לא מומלץ להכנס לזה וכמובן שלא לשלם להם כלום.
    בפרט עכשיו בתקופת הקורונה וודאי שאין טעם להצטרף אליהם!!!

mamon
    מנהל בפורום

תוכל בבקשה לשלוח לי בפרטי (למייל שלי) את המספר של מי שהתכתבת איתו?

אלמוני
    אורח

הם פירמידה ועוד איך. ולא רק זה, מנהל העסק שלהם הודה שהוא עוקץ אנשים 520₪ כל חודש!!!

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

מאמרים פופולריים

מאמרים קשורים

רייזאפ – Riseup – תוכנה לניהול כלכלי יעל בקלות ובכיף

רייזאפ (Riseup) היא תוכנה מעולה לניהול כלכלי. היא מתחברת לכל חשברונות הבנק שלכם ולחשבונות כרטיסי האשראי ואז עושה שני דברים:

1. רייזאפ עושה סדר, שתדעו כמה בדיוק הוצאתם ועל מה, וכמה בדיוק אתם מרוויחים וממה.
  2. רייזאפ אומרת לכם כמה אפשר להוציא בכל יום על כל קטגוריה, כדי שתוכלו לעבוד לפי תקציב ידוע מראש ולא יקרה מצב שאתם מוציאים יותר משאתם מכניסים.

אנחנו באתר ממון משתמשים ברייזאפ כבר יותר משנה והמערכת עשתה לנו פלאים.

אז מה עדיף – וורדפרס או וויקס?

הרבה פעמים שואלים אותנו למה וורדפרס עדיפה מוויקס. הרי וויקס אחלה מערכת, נראית קלה לשימוש, אז למה לא? אז שאלנו את האינטרנט, והנה מה שענו