כל מה שצריך לבניית אתרים ושיווק באינטרנט.
קורסים, שירותים ומערכות.

האם יש תוכנה טובה / תוסף טוב לניהול רשימות התפוצה לדוא”ל?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    David
    משתתף

אורי שלום,
    אני חוזר על השאלה ששלחתי לפני כשבוע ועדיין לא זכיתי לתגובה עליה.
    בהמשך לקורס השיווק באינטרנט שלך אני מתכונן להירשם לרב מסר, תחילה לתקופת הניסיון של חודשיים. יחד עם זאת אני מתעניין בתוכנה טובה / תוסף טוב לניהול רשימות התפוצה לדוא”ל, עליה/ו משלמים פעם אחת ואז ניתן לחסוך עלויות. קבלתי הצעה לתוכנת MailZingo, אלא שהם אפילו לא הגיבו על שאלתי בנוגע לאפשרות שליחת מיילים בעברית (מימין לשמאל). מה דעתך?
    בתודה מראש, דוד רידר, 054-5852805

mamon
    מנהל בפורום

גם אני בתחילת דרכי בשיווק באינטרנט, בערך לפני 9 שנים, חשבתי בדיוק כמוך, והשמשתי בתוסף בשם acymailing. משלמים עליו בערך 70$ פעם אחת וזהו.
    אבל זו הייתה טעות.
    התוסף הזה ודומיו שולחים את המיילים דרך שרת האחסון שלך. שרת האחסון מגביל אותך לבערך 600 מיילים בשעה. אז בתחילת הדרך זה נראה כמו הרבה מיילים ואין בעיה, אבל בעז”ה אתה תגדל, ואז זה יפרוס את השליחה על פני כמה שעות.
    עם הזמן היו לי כ10000 אנשים ברשימה, וכל מייל היה נשלח על פני כמעט יום שלם…
    אז כדי לשפר את המצב, נשרמתי לשירות נוסף, שהתוסף ישלח את הדיוורים דרכו. זה יותר זול מחברת דיוור, אבל כבר הגיע בערך ל60$ לחודש. הבעיה היא שגם עם התוסף, שליחת מייל לקחה כ4 שעות, מה שלא אפשר למשל לשלוח מיילים מהירים עם תזכורת לוובינר שמתחיל עוד 20 דקות למשל.

לכן, ממש בימים אלו, אני בתהליך של מעבר לרב מסר. מדובר בתהליך ארוך ומייגע, כי צריכים להעתיק את כל המיילים האוטומטיים, ואת כל התנאים שמפנים מרשימה לרשימה, ואת כל המדוורים עם הוותק המדויק שלהם, וזה באמת עבודה של הרבה מאוד שעות (תוכל לראות למשל בעמוד זה בצד ימין שכבר עברתי לטופס של רב מסר, אבל יש לי עוד הרבה עבודה לפני במעבר הזה).

בהנחה שאתה מתכוון להיכנס לתחום השיווק באינטרנט/שיווק במיילים ברצינות, הייתי מציע לחסוך את כל התהליך הזה, ולהתחיל ברגל ימין כבר עכשיו.

כמובן שאם כן תרישם לחברת דיוור, אודה לך אם תעשה זאת דרך הקישור הזה.

David
    משתתף

המון תודה על התובנות, אורי.
    נרשמתי זה עתה לרב-מסר, כמובן דרך האתר שלך.
    דוד

mamon
    מנהל בפורום

שמח לשמוע, מקווה שיהיה לך מועיל

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

מאמרים פופולריים

מאמרים קשורים

רייזאפ – Riseup – תוכנה לניהול כלכלי יעל בקלות ובכיף

רייזאפ (Riseup) היא תוכנה מעולה לניהול כלכלי. היא מתחברת לכל חשברונות הבנק שלכם ולחשבונות כרטיסי האשראי ואז עושה שני דברים:

1. רייזאפ עושה סדר, שתדעו כמה בדיוק הוצאתם ועל מה, וכמה בדיוק אתם מרוויחים וממה.
  2. רייזאפ אומרת לכם כמה אפשר להוציא בכל יום על כל קטגוריה, כדי שתוכלו לעבוד לפי תקציב ידוע מראש ולא יקרה מצב שאתם מוציאים יותר משאתם מכניסים.

אנחנו באתר ממון משתמשים ברייזאפ כבר יותר משנה והמערכת עשתה לנו פלאים.

אז מה עדיף – וורדפרס או וויקס?

הרבה פעמים שואלים אותנו למה וורדפרס עדיפה מוויקס. הרי וויקס אחלה מערכת, נראית קלה לשימוש, אז למה לא? אז שאלנו את האינטרנט, והנה מה שענו