כל מה שצריך לבניית אתרים ושיווק באינטרנט.
קורסים, שירותים ומערכות.

שיווק שותפים ושמירת שבת

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום,
    אני עוסקת בשיווק שותפים עם עלי אקספרס. מה הדין לגבי אנשים שקונים בשבת דרך הקישור שלי? (הרי יתכן ופרסמתי לינק ביום חול אך הקניה בוצעה בשבת) מותר לי לקחת את העמלה? האם זה נקרא להנות מחילול שבת של יהודי?
    או בגלל שהכסף עובר דרך צד שלישי זה בסדר?
    אשמח לתשובה עם הסבר.
    בתודה מראש ויישר כח.

mamon
    מנהל בפורום

שאלתי פעם את הרב שלמה אישון, ראש מכון כת”ר (כלכלה על פי ההלכה).
    כל עוד מדובר בגויים שקונים מגויים (כך היה במקרה שלי), נראה לו שניתן להקל.
    אם מדובר ביהודים, הוא גם מצא מקום להקל אבל זה יותר מורכב.
    אני מתמודד כרגע בדיוק עם אותה בעיה בטרוולאור. שם זה קצת יותר פשוט כי יש גם שותפים גויים, וניתן לשייך את רווחי השבת אליהם. אני לא פוסק, אבל כמו בהרהבה שאלות, יש מקום להחמיר ויש מקום להקל (אוטומטי, את לא מרוויחה ישירות, זה קנייה עמצאית באינטרנט ולא ממוכר בן אנוש ועוד).

אני אסיים בסיפור.
    כשהתחלתי לשווק אחסונים (בשיווק שותפים) עשיתי את זה בעיקר דרך יוטיוב (כלומר שמתי קישור שותף בתיאור של הסרטון ביוטיוב, ומדי פעם מישהו קנה). כל פעם שהיו קונים בשבת, הייתי כותב לחברת האחסון לוותר על אותה עמלה.
    אחרי כחצי שנה כתבתי להם – תראו, אני כבר די הרבה זמן מבטל לכם לא מעט קניות, אולי תעלו לי קצת את העמלה?
    הוא ענה לי כך:

Uri,

As a devout member of my own faith I can understand the religious reasons for what you need to have done with sales made on the Sabbath. To help you offset your los

ses, I have set your payments to $90 per referral. All new referrals starting today will be at the higher payout rate. Thank you for being such a great affiliate for us.

Regards,

בקיצור, שווה לנסות להחמיר כשאפשר.

אלמוני
    אורח

וואו! הוכחה ישירה שמי ששומר שבת פרנסתו לא נפגמת.
    אני פשוט החלטתי לא למשוך את העמלה שהתווספה בשבת.
    אם אני אפנה לעליאקספרס ואסביר להם, לא נראה לי שהם יתרשמו כל כך מזה…

לא נורא, זה יבוא ממקום אחר.

mamon
    מנהל בפורום

אמן!

אלמוני
    אורח

שלום וברכה.
    ישנה אפשרות נוספת.
    להוסיף לפני הקישור בקשה
    להמנע מרכישה בשבת.
    אני מעריך שכל היהודים
    שאינם שומרים שבת יכבדו
    את הבקשה.

אלמוני
    אורח

אתר לשיווק שותפים המלמד אתכם כיצד ניתן להירשם לרשתות שותפים, איך אפשר להפיק קישורי שותף כמה עמלות מקבלים מכל הצעה, ואיך ניתן להרוויח כסף בצורה פאסיבית מהעבודה מהבית דרך האינטרנט.

לפני שאשלח לכם את הקישור קצת רקע על מה זה שיווק שותפים.

האמת שהשיטה כבר קיימת המון שנים, והגיעה לישראל בתחילת שנות ה 90 ותפסה תאוצה כאן בעשור האחרון של שנות ה 2000
    השיטה עובדת בצורה פשוטה מאוד, אשר במודול שלה יש 3 שלבים.

1. בעל המוצר – הוא זה שבעצם מעלה את המוצר שלו לרשת השותפים, משלם לרשת כדי שההצעה שלו תתפרסם, לפעמים סכום קבוע ולפעמים חד פעמי תלוי ברשת.
    2. רשת השותפים – היא זאת שמפרסמת את ההצעות ונותנת לנו עמלות (כסף) בהתאם להצעה שאנחנו מפרסמים.
    3. המשווקים – אלו שנרשמים להצעות ומתחילים לשוק אותם, על כל מכירה או ליד תלוי באופי הצעה אנחנו מקבלים עמלה מהרשת.

המודול הזה עובד בשיטת WIN WIN לכולם!
    כולם מרוויחים.

בעל המוצר – לא צריך להתעסק בפן השיווקי של המוצר ויכול להמשיך ולהשקיע במוצר שלו ולקדם אותו, בנוסף חוסך המון כסף בעלויות השיווק.
    רשת השותפים – מקבל תשלום מבעל המוצר ומקבלת בנוסף עמלות מאיתנו על כל פעולה בהצעה שנרשמנו אליה.
    המשווקים – ההרשמה לרשת שותפים היא חינמית ולא עולה לנו כסף בכלל, לכן כל מכירה שנביא נכנסת לנו לכיס.
    זה למה כולם מרוויחים!!

חשוב לציין כי שיווק שותפים היא לא שיווק רשתי והיא גם לא פירמידה , והשיטה חוקית לחלוטין!

ניתן לשווק ב 2 אופנים , קידום ממומן וקידום אורגני, על הקצה המזלג

קידום אורגני – זה שיווק חינמי לחלוטין , קבוצות פייסבוק , פורומים , אתרים , בלוגים וכו..
    קידום ממומן – זה קידום בכסף בפלטפורמות השונות , מנהל המודעות של פייסבוק, מודעות גוגל. וכו..
    לכל שיטה יתרונות וחסרונות, תלוי בהצעה שאתם מקדמים ומה אתם רוצים להשיג ממנה.

https://xn--9dbaandy1cwaoem.xn--9dbq2a/organic-seo-in-google/ – קידום אורגני בגוגל מידע נוסף

את הכסף ניתן למשוך מרשת השותפים כל זמן מסויים או כהשגענו לסכום מסויים בחשבון, בדרך כלל את הכסף מקבלים בצ׳ק או העעברה בנקאית.

האם צריך להצהיר על הכנסות משיווק שותפים ? התשובה היא כן, אבל מומלץ להתייעץ עם רו״ח.

למידע נוסף אודות שיווק שותפים לחצו כאן – https://xn--9dbaandy1cwaoem.xn--9dbq2a/

אלמוני
    אורח

היי ראיתי מה שרשמת ואני נמצא במערכת שיווק השותפים של http://www.10buy.co.il
    האם אפשר לעבור את ה1000דולר בחודש? זה אחלה כסף לאחת שעובדת מהבית ועושה כסף מהאינטרנט.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

מאמרים פופולריים

מאמרים קשורים

רייזאפ – Riseup – תוכנה לניהול כלכלי יעל בקלות ובכיף

רייזאפ (Riseup) היא תוכנה מעולה לניהול כלכלי. היא מתחברת לכל חשברונות הבנק שלכם ולחשבונות כרטיסי האשראי ואז עושה שני דברים:

1. רייזאפ עושה סדר, שתדעו כמה בדיוק הוצאתם ועל מה, וכמה בדיוק אתם מרוויחים וממה.
  2. רייזאפ אומרת לכם כמה אפשר להוציא בכל יום על כל קטגוריה, כדי שתוכלו לעבוד לפי תקציב ידוע מראש ולא יקרה מצב שאתם מוציאים יותר משאתם מכניסים.

אנחנו באתר ממון משתמשים ברייזאפ כבר יותר משנה והמערכת עשתה לנו פלאים.

אז מה עדיף – וורדפרס או וויקס?

הרבה פעמים שואלים אותנו למה וורדפרס עדיפה מוויקס. הרי וויקס אחלה מערכת, נראית קלה לשימוש, אז למה לא? אז שאלנו את האינטרנט, והנה מה שענו